Hakkımda

Ben Ali Karabüyük. 1980 de Trabzon’da doğmuşum. Karadeniz’in inatçı, şakacı, duygusal, pratik zekalı gençlerindendim. 1998 yılına kadar yayla, köy ve şehir üçgeni içerisinde, Trabzon’un bol oksijen, gözlere şifa yeşillik ve içi ferahlatan deniz kokusuyla o unutulmayacak yılları geçirdim.

Evliya Çelebi’yi idol olarak benimsediğim den, 18 – 20 yaşları arası Türkiye’de 40 a yakın ili durmaksızın gezdim.

Askerlik çağı geldiğinde Trabzonlu olmam itibariyle bahriye olarak İzmir’e gittim ve vurdum talimlerde 12 den hedefi, sonrasında çağırdı yanına Albay Hanefi. Dedi “Lâzım sen gibi askerler bize, yollayalım seni İskenderun’a al orada eğitimi getir düşmanı dize. ”İskenderun eğitimlerinde 3. oldum ve yüzbaşı dedi ki “zeki bu çocuk, böyle beyinler lazım vatana”, sonra sordu “hangisine gitmek istersin, suyun üstünde mi olana, yoksa suya batana”. Tekrar İzmir’e yolladılar verdiler istihbarat gemisine. Gel zaman, git zaman bitmez denilen 550 gün bitti ve bu laz oğlu karadeniz’e gitti.

Bıraktığım gibi değildi artık Trabzon ve anladım ki eski yaşantıma artık son. Ankara’ya yerleştim bazı kararlarla, sıfırdan başladım hayata acele etmeden sağlam adımlarla.

Web işini hobi edinmiştim, oradan da grafiğe yönelmiştim. Sonra bir basamak ilerlettim hedefi “okumak gerek” dedim ve kazandım üniversiteyi. Muhasebe bitirdim sonra İşletme, İktisat, Emlak vs, derken Web – Grafik tasarım işlerinde de ilerlettim kendimi.

Eskişehir de yaşadım belli bir süre ve baktım ki öğrenci şehri burası, yapılacak iş az ama işçi çoktu, yani emeğimin karşılığı yoktu. Döndüm tekrar Ankara’ya, başladım muhasebeye.

Binlerce logo, antetli, kartvizit ve yüzlerce web sitesi yaptım. Hiç müşteri kaybetmedim, her daim müşterime müşteri kattım. Tarzın farklı dediler, fark isteyen beni buldu, yaptığım işler sonucu yüzler de tebessüm oldu.

Bir prenses buldum ve evlendim, o prenses bana bir prenses verdi, bu hayatımın kampanyası mıydı neydi?

Devamını yazamıyorum çünkü ilerlemeli hayat yazmak için bir şeyler.

Sayfama hoş geldiniz Ali KARABÜYÜK size selam eder.

İYİ DERECE PROGRAM BİLGİSİ

PHOTOSHOP
ILLUSTRATOR
AFTER EFFECT
ACROBAT
LIGHTROOM
BRIDGE
MEDIA ENCODER

ORTA DERECE PROGRAM BİLGİSİ

INDESIGN
ANIMATE
CHARACTER ANIMATOR
XD
PREMIERE PRO
DREAMWEAVER
INCOPY

CMS

WORDPRESS
JOOMLA
PRESTASHOP
DRUPAL
WOOCOMMERCE

WEB DİLLERİ

HTML
PHP
CSS
ASP
BOOTSTRAP

Müşteri Yorumları

Hizmet verdiğim sitelerde müşterilerim tarafından yapılan yorumları aşağıda görebilirsiniz. Müşterilerim aşağıdaki yorumları genele açık olarak yapmıştır. Whatsapp veya DM den gönderilen teşekkür mesajları ikili görüşme içerisinde gerçekleştiğinden, bunları sitelerimde paylaşmayacağım.

Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları
HAKKIMDA 1

BİR TIK İLE İLETİŞİME GEÇ

HAKKIMDA 2

BİR TIK İLE İLETİŞİME GEÇ

Photoshop Uzmanı Ali Karabüyük

BİR TIK İLE İLETİŞİME GEÇ