Photoshop ile Ayrıntılı Telefon Faturası Düzenleme

Photoshop ile Ayrıntılı Telefon Dökümü Düzenleme Talepleri Nelerdir?

– Yaptım bir cahillik biri ile görüştüm, hanım şüphelendi. Tutturdu telefon dökümünü getir. Bu numaralar silinmesi lazım. Evliliğim bitiyor?

– Babam amcam ile kavgalı, “o şerefsizle kimse görüşmesin” diyor. Bugün ayrıntılı telefon dökümlerimizi istiyor. “Kim konuştuysa bana artık baba demesin diyor”. Acil yardım lazım. Amcamın numaralarını telefonumun dökümünden siler misin?

– Bir kaç kere telefon faturamdan oyun ücreti kesildi. Babam ayrıntı istiyor bunları görürse beni öldürür. Telefon ile ilgili olanları arkadaş ile uzun görüşme gibi gösterebilir miyiz?

daha nice sorunlar ve sorular. O kadar çok talep geliyor ki bu konu ile ilgili bir yazı kaleme almam gerektiğini düşündüm.

Photoshop ile Ayrıntılı Telefon Faturasında Neler Düzenlenebiliyor?

Ayrıntılı telefon dökümü, kredi kartı ekstresi, banka hesap ekstresi, hesap cüzdanı fotoğrafı, banka ekran görüntüsü vb. gibi birçok görsel ve PDF dökümanlarında farklı yerlere müdahale talepleri gelmektedir. Başlıca talepler;

  • Telefon ayrıntısında numara silinmesi
  • Telefon dökümüne numara eklenmesi
  • Ayrıntılı telefon dökümünde numara değişikliği
  • İsim Değişikliği
  • Adres Değişikliği
  • Harcamanın Silinmesi
  • Harcamanın Değiştirilmesi vb. gibi

daha birçok müdahale talepleri olmaktadır. Bu talepler doğrultusunda ücretli olarak istenilen değişiklikleri hiçbir fark anlaşılmaksızın. Tamamen orijinal fontlara ve düzene bağlı kalarak çalışma yapmaktayım. Kısa sürede yapılan bu çalışma da daima %100 memnuniyet oranını korudum.

Düzenleme İşini Kimler Yapar?

Ayrıntılı Telefon Dökümü haricinde kredi kartı ekstresi, banka hesap bilgileri ekran görüntüsü gibi birçok alanda düzenleme talepleri gelmektedir.

Photoshop ile bunların hepsini yapmak mümkün ama her photoshop ile uğraşanın bunu yapabilmesi mümkün değil. Photoshop Uzmanı olarak diyebilirim ki, doğru fontu, boyutu, rengi, kalınlık, en ve boy oranı gibi vs. ayrıntılara dikkat ederek işlem yapmak bu konuda tecrübe edinmiş bir uzman işidir.

Aklınızdaki beklentinizi benimle paylaşırsanız size detaylı bilgi verebilir ve talep ederseniz çalışmanızı tam olarak beklendiği gibi gerçekleştirebilirim.

Çalışma sonucunda PDF, JPG, PNG vs. istediğiniz formatta teslim alabileceksiniz.

Çalışma için hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yasal Bir Sorun Oluşur mu?

Sorulması gereken doğru soru “Niyetiniz nedir?”

Niyetiniz kötüyse ve yasal olmayan bir şeyler yapacaksanız bu sizi bağlar. Belgeyi nerede, ne niyetle kullanacağınızı ben bilemem. Bu yapılmış çalışmanın resmiyette hiçbir hükümlülüğü yoktur. Kurum ve kuruluşlara verilmesi, ticari amaç veya birilerini mağdur etmek için kullanılmaması gerekir. İllegal bir iş için kullanılması durumunda tüm sorumluluk çalışmayı yaptırana aittir.

Ayrıntılı Telefon Düzenleme İşlem Ücreti Nedir?

Dökümünüzde müdahale edilecek alana göre ücret de değişiklik olur. Sizin dökümünüzün pdf olması veya jpg, jpg görseli olması, kalitesi, istediğiniz değişiklik talepleri bir çok etken fiyatı şekillendirir. Bu sebepten belgenizi görmeden fiyat vermem mümkün değildir. Dökümünüzü E-Posta veya Whatsapp kanalıyla bana gönderirseniz ve taleplerinizi yazarsanız, size net ve uygun bir ücret bilgisi çıkartabilirim.

GENEL ORTALAMA

%98