Photoshop ile kredi kartı ekstresi düzenleme birçok sebepten dolayı talep edilmektedir.

Photoshop’ta Kredi Kartı Ekstre Değişiklik Talepleri Nelerdir?

– Eğlenceye gittim, hanım benden şüphelendi, kredi kartı ekstremi görmek istiyor. Kartın içinde ki eğlence mekanlarını silebilir misin?

– Arkadaş benden borç istiyor, kredi kartına borcum var daha onu ödeyemedim dedim, kredi kartı ekstremi göstermeliyim, yoksa yalanım ortaya çıkacak. Yardımcı olabilir misiniz?

– Kredi kartım ekstrem de adres bilgisi yanlış bankadan düzelttim ama yeni ekstre gelmesini bekleyemeyeceğim, ekstre lazım, düzeltebilir misiniz?

– Kredi kartımdan oyun konsolu aldım, babam ekstreye bakacakmış, onu eğitim olarak değiştirebilir misiniz?

daha nice sorunlar ve sorular. O kadar çok talep geliyor ki bu konu ile ilgili bir yazı kaleme almam gerektiğini düşündüm.

Photoshop ile Ekstrelerde Neler Düzenleniyor?

Kredi kartı ekstresi, banka hesap ekstresi, hesap cüzdanı fotoğrafı, banka ekran görüntüsü vb. gibi birçok görsel ve PDF dökümanlarında farklı yerlere müdahale talepleri gelmektedir. Başlıca talepler;

  • Tutar değişikliği
  • İsim Değişikliği
  • Adres Değişikliği
  • Harcamanın Silinmesi
  • Harcamanın Değiştirilmesi vb. gibi

daha birçok müdahale talepleri olmaktadır. Bu talepler doğrultusunda ücretli olarak istenilen değişiklikleri hiçbir fark anlaşılmaksızın. Tamamen orijinal fontlara ve düzene bağlı kalarak çalışma yapmaktayım. Kısa sürede yapılan bu çalışma da daima %100 memnuniyet oranını korudum.

Kredi Kartı Ekstresi Düzenleme İşini Kimler Yapar?

Kimi zaman kredi kartı ekstresi düzenleme, banka, hesap bilgileri olmasının yanı sıra, telefon görüşmelerinde ki ayrıntı, telefon faturasında ki içerik değişikliği gibi çalışmalar da talep edilmektedir.

Photoshop ile bunların hepsini yapmak mümkün, her photoshop ile uğraşanın bunu yapabilmesi mümkün değil. Photoshop Uzmanı olarak diyebilirim ki, doğru font, boyutu, renk, kalınlık, en, boy oranı vs. kullanmak bir uzmanın işi. Piyasada hangi iş olursa olsun, o kadar çok ben yaparımcılar çoğaldı ki, bu kişilere inanıp yaptıran kişiler sonrasında mağduriyet yaşadıkları için biz işin uzmanlarına da çok şartlı yaklaşıyorlar.

Kısacası aklınızdaki beklentinizi benimle paylaşırsanız size detaylı bilgi verebilirim.

Çalışma sonucunda PDF, JPG, PNG vs. istediğiniz formatta teslim alabileceksiniz.

Çalışma için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kredi Kartı Ekstre Değişikliğinde Yasal Bir Sorun Var mı?

Niyetiniz nedir? Niyetiniz kötüyse ve yasal olmayan bir şeyler yapacaksanız bu sizi bağlar. Bu yapılmış çalışmanın resmiyette hiçbir hükümlülüğü yoktur. Kurum ve kuruluşlara verilmesi, ticari amaç veya birilerini mağdur etmek için kullanılmaması gerekir. İllegal bir iş için kullanılması durumunda tüm sorumluluk çalışmayı yaptırana aittir.

Bu İşlem İçin Ücret Nedir?

Dökümünüzde müdahale edilecek alana göRe ücret de değişiklik olur. Örneğin; dökümde sadece bir satırdaki bir bölümün silinmesi ve yerine başka bir bilgi yazılması 20 TL gibi ufak bir ücret karşılığı yapılır ama aynı dökümde 5 satır değişmesi 50 TL olarak ücretlendirilir. Bu hesaplar kafanızı hiç karıştırmasın. Dökümünüzü E-Posta veya Whatsapp kanalıyla bana gönderirseniz ve taleplerinizi yazarsanız, size net ücret bilgisi çıkartabilirim.

Photoshop ile Kredi Kartı Ekstresi Düzenleme 1

BİR TIK İLE İLETİŞİME GEÇ

Photoshop ile Kredi Kartı Ekstresi Düzenleme 2

BİR TIK İLE İLETİŞİME GEÇ

Photoshop Uzmanı Ali Karabüyük

BİR TIK İLE İLETİŞİME GEÇ