Excel Parola Kırma

Excel Şifre Kırma

Excel şifre kırma işlemi 2 ye ayrılır.

  1. Açılış Şifresi Kırma : Excel dosyanızı açmaya çalıştığınızda, dosya açılmadan önce istenen paroladır. Bu parolayı girmeden veya kırmadan dosya içeriği görüntülenmez. Excel dosyanızda zamanında koyduğunuz ama unuttuğunuz bu parolayı kaldırma işlemidir.
  2. Hücre Şifresini Kırma : Excel dosyanızı açtığınızda bazı hücrelere veya sayfalara müdahale edilmemesi için koyduğunuz paroladır. Bu parolayı girmeden veya kırmadan dosyanızın kilitli hücrelerinden hiçbir müdahalede bulunamazsınız.
Excel Açılış Parolası Kırma

Excel Açılış Parolası Kırma

Bu işlem Excel dosyamızı açamadan karşımıza çıkan açılış parolasını kırma veya öğrenme işlemi içindir.

Excel Hücre veya Sayfa Koruması Parolası Kırma

Bu işlem Excel dosyamızı açtıktan sonra müdahale edemediğimiz hücre ve sayfalarda karşımıza çıkan parolayı kaldırma işlemi içindir.

Excel Açılış Parolası Kırma

Sık Sorulan Sorular

Açılış Parolası Kaldırma : Excel şifre kırma eğer kırdığımız şifre açılış parolası ise, bunun için bir program kullanmıyorum. Zaten bunun için üretilen programların çoğununda fiyasko olduğunu biraz araştırma sonucu görebilirsiniz. Şifre kırma programı diye piyasada satılan programlara paranızı kaptırmamanız konusunda sizleri uyarmak isterim. Hatta bazı programlar demo versiyon hazırlayıp şifrenizi bulduk dediği halde, satın alma işleminden sonra bulamadıklarını söylerler. Ben bu kırma işlemini dosyanın kod sistemine müdahale ederek kaldırabiliyorum ama dosyada en ufak bir bozulma olmaz.

Hücre Parolası Kaldırma : Excel yazılımına yama olarak hazırlamış olduğum eklenti yüklenir. Sonrasında sadece bir tıklama ile dosyadaki tüm parolalar kaldırılmış olur.

Açılış Parolası Kaldırma : Excel şifre kırma işleminde parolanızın kırılmasından ziyade, parolanızın öğrenilmesi de mümkündür.

Hücre Parolası Kaldırma : Excel yazılımına yama olarak hazırlamış olduğum eklenti sayesinde parolalarınız kaldırılacaktır ama parolalanızın ne olduğunu göremeyeceğim.

Açılış Parolası Kaldırma : Açılış şifrelerinde her dosya kırılabilir veya parolası öğrenilebilir diyemiyorum. Bu dosya parolasının kombinasyon durumuna göre değişir.

  • Açılış Parolası Kırma Başarı Oranı : %87
  • Açılış Parolası Öğrenme Başarı Oranı : %63 tür.

Hücre Parolası Kaldırma : Excel yazılımına yama olarak hazırlamış olduğum eklenti sayesinde parolalarınız kaldırılacaktır ama parolalanızın ne olduğunu göremeyeceğim.

  • Hücre Koruma Parolası Kırma Başarı Oranı : %97
  • Hücre Koruma Parolası Öğrenme Başarı Oranı : %0 dır.

Açılış Parolası Kaldırma Süresi : Bu konuda net bir bilgi veremeyeceğim. Parolanızın yoğunluğuna göre süre uzayacaktır. Minimum 5 dakika içerisinde kırılabileceği gibi, 36 saate kadar da sürebilir.

Hücre Parolası Kaldırma : Takribi 5 ile 30 dakika arasında kırılacaktır. Bu kırılma süresidir ama siparişi verdiğinizde o anki müsaitlik durumuna göre hemen kırıp gönderebileceğim gibi maksimum 3 iş günü içerisinde de dosyanızı parolasının kırılmış halini size gönderebilirim.

Dosyanızı [email protected] adresine gönderiyorsunuz. Ben dosyanızın parolasını kırıp size dosyanızı kırdığıma dair bir ekran görüntüsü yolluyorum. Siz dosyayı kırdığıma emin olduktan sonra ödemeyi yapıyorsunuz ve ben de size dosyanızın kırılış halini mail atıyorum. Haliyle para iadesi diye bir kavramı konuşmamız gerekmiyor bile.